750.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Bilişim sektörüne 2000 yılından itibaren faaliyet gösteren bulutbilişim, değişimin hep bir adım önünde giderek Türkiye'nin öncü bilişim firmalarından birisi olarak sektördeki yerini almıştır.

Eğitimli kadrosuyla Hizmette kaliteyi kendisine ana ilke olarak benimseyen Bulutbilişim, bünyesinde Nossi Bilişim, Nossi Reklam, Nossi Gıda ve Nossi İnşaat, grup kuruluşları ile hizmet vermektedir.

Sektörü ve ihtiyaçlarını çok iyi analiz edip yorumlayarak Bilişim sektöründe kendisine çok farklı bir ivme kazandıran Bulutbilişim, ileri teknolojiye sahip sistemleri, güvenilir ve güçlü mali yapısı sayesinde çok uygun koşullarda tüketiciyle buluşturmuştur.

Sektörde kalıcı olmak adına sağlam temeller atarak büyümeyi kendisine hedef seçen Bulutbilişim, 3 ilde 15 hizmet noktası ile güçlü temellere dayalı büyüme çizgisini her geçen gün artırarak devam ettirmektedir. Bugün firmamız tecrübeli kadrosu ile faaliyetlerine siz değerli müşterilerimizden aldığımız pozitif enerjiye yılmadan yorulmadan devam etmektedir.


Bilişim sektörüne 2000 yılından itibaren faaliyet gösteren Bulutbilişim, değişimin hep bir adım önünde giderek Türkiye'nin öncü bilişim firmalarından birisi olarak sektördeki yerini almıştır.

 

MİSYONUMUZ

İnsanların yaşamlarını zenginleştirmek için katkıda bulunan yenilikçi teknolojiler, ürünler ve tasarımlarıyla dünyaya ilham vermek.

 


VİZYONUMUZ

Köklü geçmişimiz ve bununla beraber miras edindiğimiz güvenilirlik, sadakat, devamlılık ve saygınlığı bir dünya markası olarak sürdürmek.

Son olarak en değerli paydaşlarımızdan biri olan çalışanlarımız ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, kültürel değerler ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde hizmet sağlayarak Türk markasının dünyadaki güvenilir ve seçkin elçisi olmak.

 

 

 

 

 

 

 


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
SEO Danışmanlığı %95
Sosyal Medya Yönetimi %85
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın